Biorezonancia

Žijeme vo svete, kde vidíme viac chorôb ako kedykoľvek predtým v histórii. Typická lekárska veda prešla dlhou cestou v pomoci tým, ktorí sa zaoberajú chorobami, či už dlhodobými alebo inými, a predsa stále máme nedostatky v tom, ako môžeme chorobu nielen liečiť, ale aj predchádzať. Odpoveďou na vyplnenie medzier medzi optimálnym zdravím a lekárskou komunitou môže byť práve Biorezonancia.

Čo je to biorezonancia?

Biorezonancia je rezonančný efekt vyskytujúci sa v biologickom organizme. Tieto organizmy môžu zahŕňať patogény (ako napr. parazity, vírusy, atď), alebo ľudské orgány (ako sú srdce, pľúca, pečeň, atď). Rezonancia je získaná vibrácia objektu vystaveného vlnám zhodujúcim sa s prirodzenou oscilačnou frekvenciou daného objektu, čo je hodnota, akou bude objekt kmitať alebo vibrovať za neprítomnosti iných ovplyvňujúcich faktorov.

Všetky ľudské orgány majú svoju vlastnú prirodzenú frekvenciu. Biorezonancia je účinná pri vystavení cieľového miesta elektromagnetickým vlnám, ktoré zodpovedajú jeho prirodzenej oscilačnej frekvencii. Ak je energia produkovaná elektromagnetickými vlnami dostatočne silná, konečným výsledkom je zdravšie cieľové miesto. Keď dôjde k ochoreniu tela, prirodzená frekvencia postihnutého orgánu alebo orgánového systému klesá, ale keď je orgán alebo orgánový systém vystavený biorezonancii, jeho frekvencia sa začne vracať späť na pôvodnú hodnotu, a teda sa orgán alebo orgánová sústava uzdravujú.