Ako funguje plazmový generátor

Frekvenčná metóda je overená, celosvetovo používaná metóda, ktorá dokáže likvidovať patogény v ľudskom tele – mikrobiálne a parazitické záťaže organizmu – a výrazne tým uľaví preťaženosti imunitného systému.

Frekvenčná metóda je založená na princípe selektívneho ničenia mikroorganizmov presnými frekvenciami. Všetky patogény vysielajú svoje špecifické frekvencie (tzn. každá molekula osciluje svojou vlastnou elektromagnetickou frekvenciou). Pokiaľ sa na patogény pôsobí frekvenciou totožnou s ich vlastnou, rezonujú a dôjde k rozkmitaniu ich bunečnej membrány a následnému rozpadu – deaktivácii. Naše telo potom zvyšky patogénov vylúči bežnými procesmi. Odolným patogénom, ako sú vírusy a viacbunečné parazity, frekvencia naruší bunkový obal, čím ich odmaskuje a tak sú jednoduchšie rozoznateľné pre imunitný systém, ktorý ich následne zlikviduje. Nejedná sa teda o liečenie, ale o pôsobenie na mikroorganizmy a parazity. Liečenie je plne ponechané na imunitný systém.

Frekvenčné vlnenie patogénov je v rozmedzí 1 Hz – 900.000 Hz. Zdravé ľudské bunky rezonujú v hodnotách GHz (1.000.000.000 Hz a viac), takže pôsobením nízkych frekvencií na ľudský organizmus nemôžu byť zdravé ľudské bunky nijako ovplyvnené.

Týmto spôsobom je možné zničiť všetky patogenné organizmy (vírusy, baktérie, plesne aj parazity) na základe ich známych frekvencií pre rôzne vývojové štádia, a tým sa zbaviť príčiny mnohých chorôb. Nedochádza len k odstraňovaniu príznakov chorôb, ale aj k likvidácii ich príčiny. Je to obvykle proces postupný, závislý na miere záťaže organizmu, jeho veku a konkrétnych súvislostiach. Bohužiaľ nemôžeme očakávať, že sa dlhodobé chronické problémy vyriešia jedným sedením. To je naopak možné pri akútnych problémoch.

Pokiaľ frekvenčnou metódou odstraníme z nášho tela všetky nežiadúce organizmy, ako sú plesne, vírusy, baktérie a červy, potom si už telo dokáže pomôcť samo. Našou úlohou je pomôcť telu očistiť sa, aby náš najlepší lekár – imunitný systém – mohol opäť prehľadne vykonávať svoju funkciu. V tom mu bránia aktívne patogény a naše dlhodobo zbierané nánosy chemikálií, ťažkých kovov a nečistôt, ktoré sme žiaľ do seba dostali prostredníctvom výdobytkov ľudstva.

Náš samotný imunitný system volá o pomoc pod ťarchou nespočetných antibiotík a stráca svoju schopnosť liečiť sa. Následne napríklad taká Mykoplazma, rezistentná na antibiotiká, škodí v tele ďalej. Ale i tak nedokáže byť nikdy rezistentná na svoju vlastnú frekvenciu – potrebujeme ju len presne zmerať a poslať ju späť. K tomuto účelu nám slúži prístroj na analýzu frekvencií – Diacom Lite Freq.

Frekvenčná metóda sa s úspechom používa ako na akútne stavy (bolesť zubov, angína, chrípka, mononukleóza, atď), tak aj pri chronicých problémoch (borelia, EBV, HPV, herpesové vírusy, chlamýdie, parazity, atď) a je možné ňou výrazne podporiť liečbu závažných ochorení ako je rakovina alebo AIDS.

Výhodou frekvenčnej metódy je jej vysoká efektívnosť, rýchla úľava, bezbolestná aplikácia a pomerne malá časová náročnosť v porovnaní s inými metódami. Pri správnej aplikácii nemá žiadne negatívne účinky na organizmus a súčastne tiež stimuluje imunitný systém tým, že uľavuje od živých záťaží. Aby bola aplikácia frekvenčnej metódy úspešná, je nutná širšia znalosť výskytu jednotlivých patogénov, ich vzájomná previazanosť a spolupráca klienta pri súbežne prebiehajúcej detoxikácii organizmu. Usmrtením parazitov totižto dochádza k ich vyplavovaniu do krvného systému a úlohu preberá imunitný a vylučovací systém, ktorý musí vzniknutý odpad vylúčiť z organizmu.

Na celom svete používa túto pomôcku stotisíce ľudí s veľmi presvedčivými výsledkami a bez akýchkoľvek zdravotných komplikácií, spôsobenými týmto prístrojom.

(informácie použité z oficiálnej stránky zapper-centrum.cz)